Haber

Depremde hayatını kaybeden eşinin mezarını ziyaret ederek sevgililer gününü kutladı.

MALATYA’da Erkan Uçar (28), depremde hayatını kaybeden eşi Ebru Uçar’ın (27) enkazdan kurtarılan çocuklarıyla birlikte mezarını ziyaret ederek, sevgililer gününü güller bırakarak kutladı.

Malatya’nın Yeşiltepe Mahallesi’nde yaşayan 5 kişilik Uçar ailesinin tek katlı evi, merkez üssü Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesi olan 7.7 büyüklüğündeki depremde yıkıldı. Bu sırada evde bulunan Ebru Uçar ile çocukları Merve (9), Irmak (5) ve Berat (1) enkaz altında kaldı. Ebru Uçar depremde hayatını kaybederken, 3 çocuğu hayatta kaldı.

ÇİÇEKLERİ KENDİNİZE BIRAKIN

Deprem sırasında işte olduğunu belirten Erkan Uçar, 14 Şubat Sevgililer Günü olan bugün eşinin mezarını ziyaret etti. Eşinin mezarına dua edip güller bırakan Erkan Uçar, en acılı sevgililer gününü yaşadıklarını söyledi. Uçar, “Deprem olduğu sırada görevde olduğum için evde değildim. Eşim ve çocuklarım enkaz altında kaldı. Eşim enkaz altında ölürken çocuklarım sağ olarak çıkarıldı. Allah’a şükür onlar enkaz altında kaldı. hiçbir şeyimiz yok. Ama bizim ömrümüz bitti. Allah bize yardım edecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu